Вівторок 5 грудня 2017 р.


PER ASPERA AD ASTRA - ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК!


Студенти групи 101Е разом із кураторами Чичуліною К.В., Скрильник І.І. відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики, де відзначався Міжнародний день волонтера. Першокурсники познайомилися з унікальними експонатами та матеріалами, що присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та у світі.
Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких пов'язана з нашим краєм, висвітлено наукову спадщину Ю. Кондратюка. Великий інтерес студентів викликали матеріали, що ознайомлюють із роками навчання, працею, генеалогічними та іншими зв'язками вчених, їх внеском у розвиток аерокосмічної науки і техніки з XVIII ст. до сьогодення: Засядька О.Д., Кованька О.М., Котельникова Г.Є., Побєдоносцева Ю.О., Кисенка М.С., Челомея В.М. та багатьох інших.
У експозиції музею відображено внесок вихідців з Полтавщини в перемогу в роки Другої світової війни, зокрема, розповідається про операцію «Френтік». Представлені експонати цікаво висвітлюють участь України у міжнародних космічних проектах.
Також першокурсники переглянули фільм про волонтерський рух на Полтавщині та послухали розповіді запрошених на свято волонтерів громадської організації «Полтавський батальйон небайдужих». »


Вітання студентів-кібернетиків з нагородами


Вітаємо Солод Владиславу (гр. 201ЕК), Мирошниченко Тетяну (гр. 401ЕК), Озерну Наталію (гр. 501Ем), Комарову Оксану (гр. 501Ем), Петренка Юрія (гр. 501Ем), Кудінова Олександра (гр. 501Ем) з нагородженням Почесними грамотами за високі досягнення у навчанні та науковій роботі університету та з нагоди Міжнародного дня студента. »

Середа 15 листопада 2017 р.

бернетики та його одногрупники з запалом вболівали за нього.
Микита Марусич здобув звання «Прихований талант». Вітаємо його та бажаємо йому подальших успіхів. »

Четвер 9 листопада 2017 р.

Робоче місце Якименко І.Дейнеко О.Шаповал М.') //-->

replika saat
astropay
astropay
astropay