Кафедра економічної кібернетики

Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка

Контактна інформація:
                 Адреса: м. Полтава, пр-т 1 Травня  24, ауд. 103-а, 104 –а.
                 тел.: 8 (05322) 56-38-94
                 e-mail: k59@pntu.edu.ua

nmk 6 листопада 2012 року у приміщенні Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка пройшла робота Президії Науково-методичної комісії з «Економіки та підприємництва» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

На базі ПолтНТУ наукова еліта України розробляє концепцію нового стандарту підготовки фахівців економічного напряму.

На базі фінансово-економічного факультету та факультету менеджменту та бізнесу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка працює Президія Науково-методичної комісії з «Економіки та підприємництва» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки молоді та спорту України.
У роботі президії НМК беруть участь визнані науковці держави: фахівці Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорт, Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України, науковці відомих вищих навчальних закладів України, у тому числі 9 ректорів провідних економічних університетів. Очолює Президію ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Герой України, доктор економічних наук, професор Анатолій Павленко.
Під час роботи Президії вчені працюватимуть над розробкою концепції розвитку спеціальностей напряму «Економіка та підприємництво». Зокрема визначатимуть основні напрями науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах України з урахуванням вітчизняного досвіду, національних традицій, а також тенденцій розвитку світових освітніх систем та впровадження прогресивних освітніх технологій.

nmk5

Вітаючи зібрання, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко зазначив, що робота президії НМК на базі університету дає новий потужний поштовх розвиткові економічної освіти і науки в навчальному закладі.

nmk1

Подякувавши за відмінні умови для роботи, засідання розпочала заступник голови Президії науково-методичної комісії з «Економіки та підприємництва» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки молоді та спорту України, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор Тетяна Оболенська. «Формування нового стандарту підготовки магістрів з напряму економіки - надзвичайно актуальне питання, - підкреслила Тетяна Оболенська. Адже зміст економічної освіти нині стосується кожного українського вищого навчального закладу - тож ми маємо готувати фахівців, здатних інтегрувати в європейський та світовий простір та бути затребуваними на будь-якому ринку праці».

nmk2

«Те, що відбувається сьогодні у стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка спрямовано лише на здійснення однієї єдиної мети - підготовку конкурентоздатного вітчизняного фахівця, - підкреслив ректор Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Мазаракі. Молода людина поспішає жити й прагне багато чого робити, натомість життя ставить своє запитання: «А що ти можеш робити?». Підготуватися до такого запитання має допомогти високий стандарт вищої освіти, зокрема напряму «Економіка та підприємництво», що передбачає узгодження зі світовими освітніми програмами».

nmk3
«Аби впевнено крокувати по життю, наші студенти мають отримувати грунтовні прикладні знання та гарні компетентні навички. А це передбачає саме півторарічний термін отримання освітнього рівня магістр, - поділився своїм досвідом семирічної практики підготовки фахівців за новим стандартом ректор Харківського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Володимир Пономаренко. Фахівці, які надають роботодавцю документи про подовжений термін навчання, а також подвійний з європейським закладом диплом, безперечно має набагато більше переваг».
nmk4
«Практику навчання магістрів за подвійними дипломами має й Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, - говорить ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, - економічна наука в нашому університеті ніколи не була другорядною, адже у нас поєднуються дослідження технічного спрямування та глибоке фінансово-економічне обґрунтування, створюються та втілюються у практику інноваційні проекти з використанням передових технологій та найвищого рівня економічної ефективності. Робота ж у колі колег у рамках засідання Президії Науково-методичної комісії з економіки та підприємництва НМР МОНмолодьспорт вдосконалить науково-методичні напрацювання, зокрема підготовку магістрів за вісьмома спеціальностями, аспірантів та докторів за шістьма спеціальностями економічного спрямування, майбутніх лауреатів Державних премій, подальшу реалізацію інноваційних проектів та програм».

Каунтер (LiveInternet)

ведущий на свадьбу Полтава тамада на свадьбу Полтава ведущий на свадьбу в Полтаве тамада на свадьбу в Полтаве